دوشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۸
خانه / اخبار دنیای برنامه نویسی / مایکروسافت رسما از ویژوال استودیو ۲۰۱۹ رونمایی کرد

مایکروسافت رسما از ویژوال استودیو ۲۰۱۹ رونمایی کرد

مایکروسافت رسما از ویژوال استودیو ۲۰۱۹ رونمایی کرد

 

دانلود ویژوال استودیو ۲۰۱۹ نسخه Enterprise

دانلود آموزش Asp.net core 2 در قالب سایت خبری مشابه ۹۰tv

 

شرکت بزرگ مایکروسافت رسما از ویژوال استودیو ۲۰۱۹ رونمایی کرد. شرکت مایکروسافت نسخه جدید محیط توسعه ی یکپارچه خود یا همان ویژوال استودیو ۲۰۱۹ را رسما معرفی کرد اما انتشار نهایی آن را به ماههای آینده موکول کرد. هنوز شرکت مایکروسافت در مورد قابلیت های جدید یا امکانات جدید ویژوال استودیو ۲۰۱۹ هیچ خبری را منتشر نکرده است.

 

البته همانطور که در اخبار شنیدیم شرکت مایکروسافت به تازگی GitHub را خریداری کرده است که می توان امیدوار بود با خرید GitHub امکانات بسیار زیادی را در ویژوال استودیو نسخه ۲۰۱۹ شاهد خواهیم بود. مایکروسافت بعد از خرید GitHub اعلام کرده است که به دنبال ایجاد یک محیط خلاقانه مناسب برای توسعه نرم افزارهای ویژوال استودیو برای برنامه نویسان خود می باشد.

 

البته هنوز مشخص نیست که آیا در نسخه ۲۰۱۹ ویژوال استودیو تا چه اندازه این شعارهای مایکروسافت به واقعیت تبدیل شده اند اما از ظاهر امر پیداست که برنامه های خاصی را برای Visual Studio 2019 در نظر دارد.

 

ویژوال استودیو 2019

 

در سایت Visual Studio Blog مدیر برنامه نرم افزار ویژوال استودیو آقای John Mont اینگونه گفته که :

 

اکنون زمان آن رسیده که نگاه کنیم در آینده چه اتفاقی خواهید افتاد. در سخنان آقای جان مونت تاکیدات بسیاری بر استفاده از قابلیت های GitHub شده است و در انتهای گفته شده که هدف نهایی ما در انتشار Visual Studio 2019 ایجاد و توسعه نرم افزارها به روشهایی بسیار ساده تر می باشد. همچنین گفته شده که برای نصب ویژوال استودیو ۲۰۱۹ نیازی به حذف نسخه های قبلی ویژوال استودیو مثل ۲۰۱۷ نیست و در کنار آنها کار خواهد کرد.

 

با توجه به اینکه هنوز جزییات خاصی از تغییرات ویژوال استودیو ۲۰۱۹ در دسترس نیست به همین مقدار بسنده می کنیم.

 

نویسنده و مترجم : سعید بحرانی فرد

 

 

مایکروسافت رسما از ویژوال استودیو ۲۰۱۹ رونمایی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *