چهارشنبه , اسفند ۹ ۱۴۰۲
خانه / خدمات ما

خدمات ما

خدمات قابل ارائه وب سایت Aspcore.ir

 

با توجه به اینکه کاربران و دانشجویان گرامی نیازمند خدمات زیادی از جمله مشاوره، رفع اشکال، ارائه نمونه کد و … هستند، در اینجا لیستی از خدمات قابل ارائه در وب سایت Aspcore.ir (شرکت نرم افزاری سمن سامانه سبز جنوب) به همراه نحوه استفاده از این خدمات و هزینه های تقریبی آنها را ارائه می کنیم. هدف از این طرح ارائه خدمات و پاسخ های مناسب در سریع ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه می باشد.

در ادامه می توانید طرح های آماده انجام را مطالعه کرده و در صورت انتخاب طرح جهت انجام با شماره ۰۹۱۲۷۲۴۰۸۵۰ تماس حاصل نمایید. (واتس اپ، تلگرام، تماس)

 

خدمات رفع اشکال (هزینه توافقی – شروع قیمت از ۵۰۰ هزار تومان)

یکی از مهم ترین نیازمندیهای کاربران گرامی خدمات رفع اشکال می باشد. بسیاری از کاربران گرامی حین کار و انجام پروژه های خود با مشکلات فراوانی روبرو می شوند که گاهی رفع این مشکلات بسیار سخت و یا زمانبر می شود. به منظور کمک به کاربران گرامی ما با بررسی پروژه شما و دریافت درخواست های شما مشکلات پروژه را رفع کرده و راه حل هایی مناسب را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

در اینجا ۲ حالت ممکن است پیش بیاید:

  • حالت اول : شما می توانید پروزه خود را کامل ارسال کرده و درخواست های خود را مطرح نمایید تا در پروژه شما انجام شود و اشکالات رفع گردد.
  • حالت دوم : اشکالات و یا درخواست های شما به صورت یک پروژه مجزا انجام شده و پروژه نمونه حاوی کدهای مورد نیاز شما برای شما ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه های نرم افزاری (هزینه توافقی – شروع قیمت از ۱ میلیون تومان)

از دیگر خدماتی که تیم نرم افزاری شرکت سمن سامانه سبز جنوب به شما کاربران گرامی ارائه می دهد انجام پروژه های نرم افزاری می باشد. یکی از خدمات ما انجام پروزه های نرم افزاری می باشد. تاکنون نیز پروژه های بسیار زیادی توسط تیم نرم افزاری ما انجام شده است.

 

نصب نرم افزار یا پابلیش سایت روی هاست و سرور(هزینه : شروع از ۴۰۰ هزار تومان)

یکی از اشکالاتی که بسیاری از افراد یا شرکت ها دارند مشکل در نصب نرم افزار یا راه اندازی وب سایت می باشد. تیم برنامه نویسی ما با بهره گیری از افراد با تجربه به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

قیمت گذاری نرم افزار آماده (هزینه : ۳۰۰ هزار تومان):

بسیار پیش آمده است که کاربران گرامی نرم افزارهایی را برنامه نویسی و طراحی کرده اند اما در قیمت گذاری برای فروش محصول خود دچار تردید و شبهه هستند. یکی از خدمات ما بررسی محصول شما و ارائه قیمت معقول جهت فروش می باشد. دقت نمایید قیمت گذاری که توسط تیم برنامه نویسی وب سایت Aspcore.ir انجام می شود فاکتورهای مختلفی دارد. برخی از این فاکتورها شامل زبان برنامه نویسی، نوع کدنویسی، گسترده بودن نرم افزار، تخصصی بودن یا عمومی بودن نرم افزار و … می باشد.

روش کار به این صورت می باشد که شما توضیحات کاملی بایستی در مورد نرم افزار خود ارائه داده و تصاویری از محیط نرم افزار را ارسال کنید تا با بررسی شاخص های مختلف قیمت گذاری انجام شود.

 

قیمت گذاری پروژه (هزینه : ۴۰۰ هزار تومان) :

یکی دیگر از خدماتی که تیم نرم افزاری ما به کاربران خود ارائه می دهد، قیمت گذاری پروژه ها می باشد. نحوه قیمت گذاری به این شکل می باشد که شما بایستی لیست کاملی از امکانات پروژه خود را ارسال کرده تا بررسی شده و قیمت حدودی پیشنهاد شود. در قیمت گذاری پروژه نیز شاخص های متفاوتی در نظر گرفته خواهد شد.

در اینجا ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که قیمت های پیشنهادی صرفا پیشنهاد ما می باشد و ممکن است شما قیمتهایی بالاتر یا پایین تر را پیشنهاد داده باشید.

 

خدمات مشاوره (ساعتی ۴۰۰ هزار تومان)

در صورتی که در حوزه نرم افزار، انجام پروژه، فروش، بازاریابی، یادگیری و آموزش و … نیاز به خدمات مشاوره دارید ما صمیمانه جهت کمک به شما در کنار شما خواهیم بود.

 

ارتباط زنده به صورت Remote (هزینه با توجه به نوع کار از ساعتی ۳۰۰ هزار تومان جهت ایجاد ارتباط)

در بسیاری از موارد کاربران گرامی پروژه هایی دارند که نیاز به بررسی یا رفع اشکالاتی دارد. ضمنا کاربر علاقمند می باشد این رفع اشکال یا بررسی به صورت زنده و از طریق نرم افزارهای Remote انجام شود. در این موارد ما با دریافت هزینه ای اندک پروژه و خطای شما را بررسی خواهیم کرد.

دقت نمایید هزینه ساعتی ۳۰۰ هزار تومان فقط برای آموزشهای سایت می باشد. پروژه های شخصی هزینه بالاتر می باشد.

نکته :

  • در تمامی موارد بالا هزینه خدمات در ابتدای کار دریافت خواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به ارسال پروژه برای رفع اشکال یا انجام پروژه باشد شروع قیمت از ۵۰۰ هزار تومان می باشد.
  • در صورتی که هزینه برای برخی موارد مانند انجام پروژه بالاتر از ۲ میلیون تومان باشد نیمی از مبلغ ابتدای کار و نیم دیگری از مبلغ بعد از اتمام کار و قبل از تحویل اخذ خواهد شد.
  • برای پروژه هایی با مبلغ بالاتر از ۲ میلیون تومان هزینه به صورت درصدی و با پیشرفت پروژه اخذ خواهد شد. در این پروزه ها برای شروع کار ۳۰ درصد از مبلغ و در ادامه و با پیشرفت کار باقی مبلغ اخذ خواهد شد.
  • هم اکنون هیچ گونه خدمات دیگری خارج از این طرح ها موجود نمی باشد.