چهارشنبه , آبان ۳۰ ۱۳۹۷
خانه / پذیرش کارآموز

پذیرش کارآموز

پذیرش کارآموز

شرکت نرم افزاری سمن سامانه سبز جنوب با شماره ثبت ۲۵۹۳ و با مدیریت آقای سعید بحرانی فرد زیرمجموعه پارک علم و فناوری خلیج فارس (وزارت علوم و تحقیقات و فناوری) در راستای کمک به دانشجویان و دانش آموزان گرامی که در رشته های نرم افزار، علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات و … مشغول به تحصیل می باشند، اقدام به پذیرش کارآموز می نماید.

قابل ذکر است که کارآموزی در این شرکت به صورت حضوری و غیرحضوری می باشد که جهت گذراندن دوره حضوری می بایست حتما از قبل هماهنگی های لازم به عمل بیاید.

دانشجویان و دانش آموزان گرامی که مایل به گذراندن دوره کارآموزی خود در این شرکت می باشند می بایست نامه کارآموزی خود را که از دانشگاه محل تحصیل یا مدرسه محل تحصیل دریافت نموده اند به صورت حضوری یا غیر حضوری ارائه نمایند.

 

شعبه ۱ شرکت : برازجان، بلوار جمهوری اسلامی، خیابان بانک انصار، بعد از فروشگاه اتکا، مرکز رشد علم و فناوری دشتستان.

شعبه ۲ شرکت : بوشهر ، خیابان بهمنی، دانشگاه خلیج فارس، ساختمان گلشن

 

تذکر : در حال حاضر کارآموزان حضوری فقط در شعبه ۱ شرکت می توانند حضور داشته باشند.

 

این شرکت با دارا بودن بیش از ۱۰ هزار متر فضای اداری اشتراکی و بسیاری امکانات مانند سالن کنفرانس، اینترنت پرسرعت، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، پارکینگ و امکاناتی از قبیل متخصصان و مشاورین بازاریابی و حقوقی به صورت رایگان در خدمت کارآموزان منتخب می باشد.

قابل ذکر است این شرکت جزو شرکتهای برتر حوزه فناوری اطلاعات در کشور می باشد که بزودی تصاویر مجوزها و فعالیت ها منتشر خواهد شد.

 

تصاویری از محل شرکت (شعبه ۱)

 

 

 

 

 

 

 

توجه مهم : افراد متقاضی کارآموزی در این شرکت حتما بایستی از طریق دانشگاه یا مدرسه معرفی شده باشند.

تصاویری از محل شرکت (شعبه ۲)

 

 

 

 

 

جهت انجام هماهنگی های لازم برای پذیرش کارآموز با شماره تماس ۰۹۱۲۷۲۴۰۸۵۰ از طریق تماس، تلگرام، واتس اپ یا سروش ارتباط برقرار نمایید.