چهارشنبه , اسفند ۹ ۱۴۰۲
خانه / تبلیغات

تبلیغات

شما کاربران گرامی می توانید جهت سفارش تبلیغات و ارسال بنر از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۷۲۴۰۸۵۰ با مدیر سایت در ارتباط باشید. هم اکنون وب سایت Aspcore.ir به طور متوسط روزانه بیش ار ۸۰۰ بازدید کننده منحصر بفرد در زمینه فناوری اطلاعات دارد.

توجه : قبل از انجام تبلیغات بایستی بنر یا متن خود را ارسال کنید تا تایید شود.

طرحهای تبلیغاتی در وب سایت Aspcore.ir شامل موارد زیر می باشد.

 

طرح اول : تبلیغ به صورت یک پست یا مقاله

در این طرح شما می توانید یک مقاله دلخواه خود را برای ما ارسال کرده تا در سایت قرار دهیم. شما میتوانید حداکثر ۲ لینک را در مقاله خود به کار ببرید. در این طرح مقاله شما می تواند به ۲ صورت زمان دار و نامحدود در سایت قرار بگیرد. در صورت انتخاب گزینه نامحدود مبلغ ۳۰۰ هزار تومان و در صورت انتخاب ارسال مقاله به صورت مدت دار به ازای هر ماه مبلغ ۱۰۰ هزار تومان دریافت خواهد شد. همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید مقاله شما در بخشجدیدترین آموزشها و مقالات رایگان که در صفحه اول سایت می باشد قرار بگیرد مبلغ ۳۰ هزار تومان اضافه خواهد شد. (جایگاه ج در تصویر)

 

طرح دوم : تبلیغ به صورت بنر در گوشه سمت راست سایت

در این طرح شما کاربران گرامی می توانید بنر خود را با ابعاد مناسب جهت قرار گرفتن در گوشه سمت راست سایت ارسال کرده تا جهت نمایش قرار داده شود. این طرح به صورت مدت دار می باشد و هزینه ۱۷۵ هزار تومان برای ۱ ماه هزینه خواهد داشت. ضمنا در صورت درخواست بیش از یک ماه حداکثر تخفیف ۱۵ درصدی در نظر گرفته خواهد شد. (جایگاه ب در تصویر)

 

طرح سوم : تبلیغ به صورت بنر و پست در صفحه اول و اولین پست سایت

در این طرح شما کاربران گرامی می توانید با ارسال مقاله و تصویر خود به مدت زمان محدود تبلیغ خود را در سایت قرار دهید. این جایگاه برای تبلیغ با توجه به اینکه بهترین جایگاه در وب سایت می باشد هزینه ماهانه ۳۰۰ هزار تومان را خواهد داشت. (جایگاه الف در تصویر)

 

تبلیغات